Vizitas į Korporaciją „Global Projects Europe“ Ltd Londone, buvo reikšmingas kompanijai UAB „JAASTRA-WAM“.

Kompanija dėkinga „Global Projects Europe“ Ltd, už suteiktas galimybes verslo plėtros sferoje, bei gautus susitarimus dalyvauti naujausiuose Europiniuose projektuose. Šios galimybės, atveria naujas kryptis mūsų kompanijai į naujas Europos rinkas. Mūsų kompanija po ilgo ir glaudaus bendradarbiavimo gavo sekančias rekomendacijas:

Rekomendacija p. Anicetai Jaloveckaitei, UAB „JAASTRA-WAM“ Direktorei

Global Projects Europe (GPE) Ltd.- kompanija, kuri padeda įmonėms iš visos Europos užmegzti puikius prekybinius ryšius bei komercinę partnerystę visame pasaulyje. Mes padedame tiek gamintojams, tiek paslaugų teikėjams Direktorių lygmenyje užmegzti kontaktus su lyderiaujančiomis įmonėmis. Dažnai savo partnerius Direktorių lygyje suvedame su esminių sprendimų priėmėjais.

Mūsų kompanijos vardu man malonu pasveikinti UAB „JAASTRA-WAM“ Direktorę Anicetą Jaloveckaitę su puikiai atliekamu darbu Rytų bei Centrinės Europos įmonėse dirbančiose maisto pramonės srityje.

UAB „JAASTRA-WAM“ yra marketingo ir pardavimų kompanija jau eilę metų dirbanti su didelėmis maisto pramonės įmonėmis (gėrimų srityje). P. Anicetos Jaloveckaitės aukšto lygio profesionalumo dėka mes nuoširdžiai rekomenduojame UAB „JAASTRA-WAM“ paslaugas visoms įmonėms dirbančioms maisto pramonėje ir gėrimų gamyboje, ieškančioms puikių realizacijos kanalų Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje.


Pagarbiai,

/Parašas/

Leon Vigille

Valdybos pirmininkas/Projektų vadovas