UAB „JAASTRA –WAM“  įmonė ir jos savininkė, p. Aniceta Jaloveckaitė  buvo pripažinti „Stipriausi Lietuvoje 2012“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2012“ – tai sertifikatai, kurie patvirtina, kad įmonė ir įmonės vadovas yra patikimi, laiku vykdo ir yra didelė tikimybė, kad vykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šį pripažinimą gauname jau antri metai.

Finansiškai patikimo partnerio sertifikatas pažymi, kad mūsų įmonė yra patikima ir nusipelniusi itin aukšto vertinimo, palyginti su kitomis įmonėmis. Kartu sertifikatas pabrėžia mūsų įmonės mokumą ir gerina mūsų, kaip darbdavio, įvaizdį.

Šis sertifikatas teikiamas tik aukštą mokumo reitingą turinčioms Lietuvos įmonėms

Per sunkmetį stipriai susvyravęs pasitikėjimas verslo partneriais dėl patirtų nuostolių ir pastaruoju metu vėl pablogėję verslininkų lūkesčiai skatina įmones atsargiau vertinti esamus ar potencialius partnerius, prekių ir paslaugų teikėjus. Šie sertifikatai sumažina verslo atstovų abejones kita šalimi. Sertifikuota įmonė ir vadovas gali tiek esamiems, tiek ir potencialiems verslo partneriams ar klientams įrodyti, kad yra finansiškai patikimi, tai yra gali laiku įvykdyti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus.

Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje 2012“ ir „Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2012“ sertifikatus – aukštas mokumo reitingas, kuris parodo mažą prognozuojamą statistinę tikimybę nevykdyti įsipareigojimų 90 ir daugiau dienų per ateinančius 12 mėnesių. Įmonei suteikiamas sertifikatas, jeigu jos prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 17 proc., o įmonės vadovui, jeigu jo prognozuojama tikimybė vėluoti atsiskaityti neviršija 1,7 proc.

Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2012 sustiprina partnerių pasitikėjimą mūsų įmone tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, išlaiko patikimo partnerio įvaizdį, pabrėžia konkurencinį pranašumą, sustiprina mano, kaip patikimo darbdavio pozicijas. 

Sertifikato Stipriausi Lietuvoje Vadovai 2012 sustiprina partnerių pasitikėjimą mumis, pabrėžia suderintus asmeninius ir profesinius interesus, parodo nepriekaištingą savo kredito reputaciją.