Aniceta Jaloveckaitė Direktorė  

Įmonė „JAASTRA-WAM“ siūlo platų nerūdijančio plieno technologinio apdirbimo įrangos asortimentą maisto, gėrimų, kosmetikos, chemijos ir farmacijos pramonei, taip pat patirtį, reikalingą sprendžiant gamybos užduotis. Įmonė parengs Jums komercinį pasiūlymą, kuris leis minimaliomis sąnaudomis įsigyti, sumontuoti ir paleisti aukščiausios kokybės įrangą, kuri veiks ilgus metus.

Mūsų gaminių kokybė grindžiama ilgamete patirtimi, pažangiais technologiniais gebėjimais pagrįstais vartotojų įvertinimais nuo 2009 m. Leido plėstis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Europoje. Mūsų gaminiai parduodami tiek Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Danijoje, Italijoje, Austrijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje, Rusijos Federacijoje, tiek visame pasaulyje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), JK, Vidurio ir Tolimuosiuose Rytuose). Mūsų įmonė egzistuoja 100% lietuviško kapitalo pagrindu ir yra visiškai nepriklausoma verslo įmonė.

 

MŪSŲ GAMINIAI

- Technologinė įranga (cisternos, slėginės talpyklos) perdirbti, brandinti ir laikyti maisto produktus, tokius kaip pienas, alus, vynas, vanduo, gėrimai, stiprieji gėrimai, koncentratai, aliejus, riebalai, varškė, actas, grietinė, šokoladas masės, jogurto, majonezo ir kt.

- Alaus gamybos sektoriai: fermentacijos ir brandinimo rezervuarai, slėginės talpyklos, BBT; mielių paruošimo ir dauginimo stotys, alaus laikymo rezervuarai, silosai ir kt.

- Automatinis viso proceso ir skirtingų proceso dalių valdymas.

- Puspriekabės-cisternos; Priekabos-cisternos skystoms medžiagoms vežti su matavimo sistema, arba be jos.

- Sandėliavimo rezervuarai, maišyklės - talpos, technologiniai rezervuarai.

- Automatinės plovimo (CIP) sistemos, skirtos technologinės įrangos ir vamzdynų valymui ir dezinfekcijai.

Mūsų klientų pasitikėjimas ir aukščiausias mūsų technologinės įrangos kokybės lygis leidžia mums sparčiai augti, pasiekti aukštas ir stabilias pozicijas rinkoje. Mūsų įmonė telkia pastangas paslaugų kokybei gerinti, kad klientams būtų suteikta galimybė pasirinkti aukščiausią kokybę, užtikrintumo jausmas ir aukščiausio lygio paslaugų garantija.

Kokybė patvirtinta patirtimi!