Pasterizatoriai. Mūsų klientai yra alaus daryklos, likerio bei degtinės ir vyno gamyklos, sulčių ir nealkoholinės produkcijos gamybos įmonės, pieninės, vaisių ir daržovių konservavimo įmonės.

Per vaisingos veiklos laikotarpį yra sukaupta didelė technologinių įrenginių modernizavimo patirtis. Technologiniai įrenginiai atitinka visų Europos Sąjungos kokybės normų reikalavimus.

Galime jums pasiūlyti:

- srautiniai pasterizatoriai alui, vynui, sultims, girai, pienui;

- tuneliniai pasterizatoriai ir aušintuvai;

 

Tuneliniai nerūdijančio plieno pasterizatoriai

Standartinis našumo diapazonas – nuo 2.000 iki 40.000 butelių/val. Visas pasterizacijos procesas vyksta automatiniame režime; reikiamos temperatūros palaikomos automatiškai. Pasterizatoriuje yra įrengta avarinės signalizacijos sistema, taip pat visos reikalingos apsaugos sistemos, sustabdančios pasterizatorių gedimo, avarinės situacijos ir pan. atvejais.

Pasterizatoriuose yra naudojami Italijoje pagaminti motoreduktoriai “Motovario” arba “Chiaravalli” bei siurbliai “Pedrollo”; Vokietijoje pagaminti garo vožtuvai “Bürkert” (garo padavimo sistemoje), elektrinio valdymo sistemos “Lenze” ir “Möeller”, automatinio pasterizacijos proceso valdymo sistemos “Lumel”, “Siemens” ir “Bürkert”.

Tunelinė pasterizacija užtikrina gėrimų patvarumą, nekeisdama pasterizuojamo produkto skonio. Pasterizatoriai gali būti pritaikomi naudojimui su buteliais ir skardinėmis. Pasterizatoriai gali būti tiekiami, atsižvelgiant į užsakovo gamybinius plotus.

 

Srautinis pasterizatorius 

Standartinis našumo diapazonas – nuo 2000 iki 30000 butelių/val.

Pasterizatorius yra specialiai suprojektuotas nepertraukiamam sulčių, alaus, giros, vyno ir kitų gėrimų šiluminiam apdorojimui.

Pasterizatorius  užtikrina efektyvų ir atsargų bet kurių gėrimų šiluminį apdorojimą.

Pasterizatoriaus procesorius SIEMENS S7, gaudamas pradinius duomenis iš temperatūros jutiklių, debitmačio ir konduktometro, valdo elektropneumatinius garo, šaltnešio ir produkto padavimo vožtuvus, palaiko pastovią pasterizacijos temperatūrą  bei produkto temperatūrą išėjime.

Taip pat yra numatyta reguliavimo aparatūra, įskaitant Vokietijos firmos „Bürkert“ pagamintus vožtuvus, konduktometrus, debitmačius  ir kt.